Залишаюся в контакті…

Як це кохати, довіряти, ділитися сокровенним і водночас залишатися собою…? Це питання, яке виникає у взаємодії з партнером, в стосунках, вирішенні складних питань, домовленостях та непорозуміннях.

Коли зникає ейфорія ідеального образу партнера і ми розуміємо, що це жива людина з різними проявами, контакт стає складнішим і вимагає внутрішньої роботи.

На що важливо звернути увагу?

  • Емоції. Слухайте свої справжні емоції. Вони можуть не сподобатися партнеру, відлякати. Це не привід від них відмовлятися, якщо вони виникають, значить на це є вагома причина. Хороший привід проговорити разом все, що турбує. Такі дії знизять напругу і допоможуть обом знайти вихід із ситуації. Якщо ви приховаєте емоцію заради миру, вона буде накопичуватися і вибухне у будь-який непідхожий момент, або перейде у психосоматику.
  • Власний простір повинен залишатися у кожного, незважаючи на непереборне бажання завжди бути разом. Втома від постійного контакту може знизити інтерес до партнера.
  • Нові ідеї проведення спільного часу, відпочинку, організації побуту, подорожей, творчості, бізнесу, виховання дітей тощо мають бути спільними, а не одного партнера. Оновлення різних сфер життя додає яскравості стосункам і сприяє особистісному розвитку.
  • Значущість кожного. У стосунках кожен відіграє свою важливу роль. Немає мірила, щоб визначити, хто більш вагомий, головний, навіть, якщо більше вкладає в ці стосунки, є лідером.
  • Тілесний контакт потрібен. Це обійми, поцілунки, доторки, погляд, шепотіння на вушко, масаж, секс, сексуальні ігри, танець. Інколи 5-хвилинний бій подушками дає більший ефект для розрядки емоцій і контакт, ніж годинні розмови про любов один до одного.

Отже, отримуйте насолоду від контакту з партнером і від можливості побути на самоті. А в мене є для вас подарунок до Дня всіх закоханих — 20% знижка на ТРТ-зустріч «Розмова з тілом», яка відбудеться 13.02.21 о 13.00 за адресою Тернопіль, Острозького 4.

З любов’ю, Олена Тіунова

Опубликовано olenatiunova

Олена Тіунова - практикуючий психолог, PhD, кандидат психологічних наук, авторка та ведуча освітнього курсу "Основи арттерапії"

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: